Kaip tai veikia?Karinio lygio apžiūros

Ieškant automobilio, esminės klaidos dažnai padaromos dar žvalgantis skelbimų portaluose ir renkantis, kuriuos automobilius apžiūrėti. Ilgametė patirtis Superdėdėms leidžia kartu su klientu identifikuoti perspektyviausius pasiūlymus tiek kainos, tiek patikimumo aspektais.

O štai apžiūrų metu Superdėdės nušluostys nosį bet kokiam dėdei! Pasitelkę moderniausias technologijas, atsakingai patikriname visas automobilio sistemas, variklį, kėbulą, duris, šviesas, važiuoklę. Dažų matuokliu tikrinamas automobilio kėbulas nustatant, ar dažų storis atitinka gamyklinius parametrus ir ar nebūta perdažymo. Skrupulingai atliekama skirtingų automobilių apžiūra leidžia kokybiškai įvertinti jų būklę, nustatyti realią jų vertę (ir šiuo pagrindu nusiderėti kainą), palyginti su alternatyvomis bei priimti 100% pagrįstą sprendimą. Tokį, kokį jau priėmė šimtai Superdėdės.lt paslaugomis pasinaudojusių klientų.


Bendras stovis
Variklis
Kėbulas
Važiuoklė
Rida


Derybų galia

Superdėdės.lt užnugaris žmonėms suteikia pranašumą derybose dėl galutinės automobilio kainos. Pardavėjo prašomą kainą visuomet traktuojame tik kaip platformą deryboms. Todėl, pasitelkę Superdėdes, ne tik įsigysite techniškai tvarkingą ir patikimą transporto priemonę, bet greičiausia ir sumokėsite už ją mažiau nei bandydami su pardavėju derėtis patys.

Mūsų specialistai ne tik itin gerai jaučia rinkos pulsą, kiekvieno automobilio modelio santykinę vertę, bet ir geba pagrįsti derybinę poziciją nepajudinamais argumentais – identifikuodami objektyvius automobilio trūkumus. Mes ne tik padedame sutarti dėl galutinės automobilio kainos, bet ir sutvarkome visus dokumentus, o naujajam automobilio šeimininkui pateikiame ir papildomų patarimų, kaip toliau rūpintis konkrečia transporto priemone, kad ji tarnautų sklandžiai ir ilgai. Superdėdės – tai super sprendimas, jei norite įsigyti automobilį be rizikos, taupydami savo laiką, energiją ir pinigus.

Kiek kainuoja Superdėdžių pagalba? Gerokai mažiau nei padeda sutaupyti

Gerokai mažiau nei padeda sutaupyti

Super Istorijos

Šimtai vairuotojų džiaugiasi automobiliais, kuriuos padėjo išsirinkti Superdėdės!

Mūsų klientų atsiliepimai

Kol dėdės kalba, Superdėdės padaro! Išsirinkite automobilį be rizikos.