Atsiliepimai

Palikite savo atsiliepimą apie mus Facebook!

Superdėdės mėgsta sunkiai dirbti ir padėti žmonėms, bet nemėgsta girtis. Todėl esame dėkingi klientams, kurie už gerą darbą atsilygina ir geru žodžiu!


Mūsų klientų atsiliepimai

Vilma Kulakauskienė 2023
rekomenduoja

Tikri auto ekspertai! Rekomenduoju!

Lulomet komanda 2023
rekomenduoja

Automobilį rinkomės ilgai, nerasdavome tinkamo arba kainoje, arba stovyje. Ženkliai viskas pasikeitė sužinojus apie Superdėdės teikiamą paslaugą (padedam išsirinkti GERĄ naudotą automobilį) ir ją išbandžius. Susitikome ryte, Audrius atvažiavo mus pasiimti iš namų. Aplankėme keletą pardavėjų Kaune, nieko tinkamo neradę nuvažiavome į Vilnių. Rinkomės iš kelių variantų apie kuriuos Audrius kelyje spėjo papasakoti kas ir kur yra gerai ir ko geriau vengti. Nestokojamas žinių kiekis apie daugelį automobilių tiesiog stebino, tokiu būdu rinktis automobilį tapo visiškai saugu ir patikima. Audriui apžiūrėjus automobilį turimomis priemonėmis buvo galutinai įrodytas automobilio patikimumas. Automobilio pirkimas tapo džiaugsminga akimirka, ko tikrai būtume nesugebėję padaryti be Audriaus pagalbos. Linkime daug gerų darbų, stiprios sveikatos, nestabdyti pradėtos ir puikiai veikiančios veiklos, kuri tikrai padeda neturintiems daug žinių kaip įsigyti patikimą saugų ir atitinkantį realią rinkos kainą automobilį. Nuoširdžiai dėkojame, Lulomet komanda lulomet.lt

Simonas K 2021
rekomenduoja

Sveiki, Norėjau atsiųsti atsiliepimą apie suteiktą paslaugą - 1 automobilio apžiūra Vilniuje. Visų pirma didelis pliusas, kad rinkoje apskritai yra tokia paslauga, kai specialistas su pirkėju apžiūri automobilį, kai atvyksta į vietą. Autorizuotame servise tektų laukti 2-3 savaites, kol būtų laisvas laikas, be to, kaina nėra žymiai mažesnė, o jūsų specialistas atvyko į apžiūrą jau kitą dieną. Greitis - didelis privalumas, nes per tas porą savaičių norimo automobilio jau gali ir nebūti - jis gali būti parduotas. Kartu šaunu, kad buvo pakonsultuota, patarta, kokius automobilių modelius apskritai vertėtų rinktis - tą, kurį nusipirkau, apskritai net apie jį nebuvau galvojęs. Automobilis buvo išrinktas skelbimų portale, kartu su specialistu apžiūrėtas. Techninę apžiūrą praėjau, jos metu buvo pastebėta priešrūkinių žibintų nesureguliavimas, bet tai nėra esminis trūkumas. Dar reikėtų pavirinti dujų išmetimo vamzdį. Kadangi apžiūra nebuvo vykdoma pakėlus automobilį, tai išmetimo vamzdžio nesandarumas ir negalėjo būti pamatytas (tam, kad pasikelti irgi reikia turėti laisvą laiką, planuotis papildomai). Turbūt geriausiai, kai automobilis būna parduodamas jau su technine apžiūra arba, kai ją pereina pats pardavėjas - tuomet paprasčiau. Visgi tai nebuvo kažkoks didelis trūkumas, techninė apžiūra praeita - žalias lapas gautas. Visgi, jei specialistas nebūtų rekomendavęs pirkti tokio automobilio, aš jo nebūčiau irgi pirkęs. Kiekvienas turi daryti tą darbą, kurį išmano geriausiai, tuomet sukuriama aukščiausia pridėtinė vertė, daroma mažiausiai klaidų. Sėkmės darbuose

Viktorija Gorožankina 2021
rekomenduoja

Rekomenduoju Gytį, kuris surado man svajonių mašiną, būčiau net jos nepamačius, nes be proto pavargau nuo paieškų ir skelbimų. Dėka Gyčio iniciatyvumo ir kantrybės važiuoju su vėjeliu šiandien.

Vitas ir Teresa Stasioniai 2021
rekomenduoja

Vienintelė įmonė Lietuvoje, kuri turi būti rašoma iš didžiosios raidės, visapusiška pagalba perkantiems auto. Mums ypač padėjo Audrius, tikras profas savo darbo.

Justina Norkūnienė 2021
rekomenduoja

Esu labai patenkinta Super dėdės Gyčio paslaugomis. Atvykimas labai operatyvus, automobilis apžiūrėtas nuodugniai su visais paaiškinimais ir patarimais. Labai malonus ir šiltas bendravimas, darbas atliekamas kokybiškai ir nuodugniai. Tikraai rekomenduojus, SUPER paslauga !!!

Daina Pabijanskaite 2021
rekomenduoja

Tikrai verta kreiptis dėl automobilio pirkimo, jautiesi daug saugiau ir lengviau. Nusipirkau tokį automobilį, kokio pati turbūt nebūčiau sugalvojus pirkt, bet esu 100% patenkinta pirkiniu ir labai džiaugiuosi, kad man ją parodė. Labai reikalinga tokia įmonė ir tokia paslauga.SuperDedes Puikus Audriaus darbas... konsultacijos, patarimai, paprotinimai, operatyvus reikalų tvarkymas!!! Puiki paslauga!!! Ačiū labai labai. Rekomenduoju visiems, kas nori įsigyti tikrai TEISINGĄ automobilį!!!

Vitalija Tumelienė 2021
rekomenduoja

Laba diena....su Joniniu svente jus visus....noriu padekoti uz jusu suteikta informacija...o ypac noriu padekoti p.AUDRIUI ZUKAUSKUI uz labai nuosirdu bendravima,uz pagalba isrenkant automobili,uz issamia analize ir uz issamius atsakymus i visus mano klausimus ir klausimelius...nuosirdus ir didelis A C I U...Sekmes jums visur ir visada,,,

AisTis DeJa 2021
rekomenduoja

Dėkoju Vytui, kuris padėjo man nusipirkti svajonių BMW 🙂 Paprastas ir šiltas žmogelis su kuriuo drąsu būti ir visko klausti. Ačiū Vytai. Žadėjau palikt atsiliepimą ir pažądą tęsiu.

Kristina Mo 2021
rekomenduoja

Automobilio pirkimas nebe galvos skausmas, kai turi profesionalią pagalbą. O tokią ir gavau pirkdama mašiną su Audriumi. Super, visiems rekomenduoju, konsultacija negailinti laiko ir patarimų. Visi dokumentai buvo sutvarkyti per dieną, kas reikalinga pačiam automobiliui patvarkyta taip pat tą pačią dieną.

Danya Tkach 2021
rekomenduoja

Šiandien is ryto važiavau su viena mintim - tuoj pažiūrėsim mano du variantus, kuriuos rinkau ne viena savaite ir tikrai išsirinkau 10/10 mašinas. O Audrius man tik pasakys, kad viskas tvarkoj ir as tik tepalus pakeisiu- ni xu xu! Atvažiavome prie gražiu automobiliu, kurie pasirodo lavonai ir jau labai senai 😂 Ne kainavo nei puses pardavėju norimos sumos. Pakeliui išsirinkome pora variantu pakeliui namo ir išsirinkome geriausia, mano atžvilgiu, automobilį už norima kaina. Padariau tik viena klaida, kad paskubejau ir ne skyriau daugiau laiko pasiruošimui. Prieš važiuojant kažką žiūrėt-susisiekite su Audrium ar su kitu super dėde, surašykite savo norus, jis peržiūrės rinka ir duos jums zinot i ką verta atkreipti jūsų dėmesį, o tik tada važiuokit rinktis. Taip pat gavau daug rekomendacijų ir kontaktų, kur galeciau kreiptis skirtingais klausimais susietais su mašina. Rekomenduoju 1000/10🏎

Irma Kveselytė 2021
rekomenduoja

Vakar įsigijau automobilį su superdėdės Audriaus pagalba. Labai Jums ačiū!Vienai niekaip nebūtų pavykę. Atsakė į visus kylančius klausimus ir dar daugiau. Padėjo sutvarkyti viską nuo A iki Z ir rasti geriausią kainos ir kokybės santykį. Tikrai rekomenduoju, sutaupysite daug laiko, nervų ir išlaidų 🙂

Sonata Jasinskienė 2021
rekomenduoja

Labai dziaugiames surade zmogu padejusi isigyti automobili.Rekomenduoju visiems,zmogus super ismanantis savo darba,turi savo iranga-nustato perkamos masinos gedimus,problemas.Visiems rekomenduoju visu simtu procentu,labai malonus,nuosirdus bendravimas.😊😊

Inga Budryte 2021
rekomenduoja

Automobilio įsigijimas yra didelis iššūkis nieko apie tai nenusimanančiam. Tikrai daug klausimų, baimių, nežinojimo...Internete radau būtent "Teisingas auto" siūlomą pagalbą perkant automobilį. Ir štai- automobilis įsigytas profesionalaus konsultanto pagalba. Pirmiausia, susisiekus telefonu, buvau maloniai nustebinta, kad profesionaliai, aiškiai, kantriai buvo paaiškinti visi rūpimi klausimai. Neturinčiai jokio supratimo apie automobilius, buvo iki smulkmenų paaiškinta apie pasirinktus mašinos modelius, jų privalumus ir trūkumus apžiūrėtas ne vienas atsirinktas automobilis, atlikta pirminė diagnostika būtent "Superdėdžių" specialisto. Rūpestis ir atsakingumas už klientą nuo pirmojo skambučio iki draudimo, technikės apžiūros, tepalų keitimo, registracijos, kitų patarimų ir kelionės iki namų- pagrindiniai principai, kuriais vadovaujasi šios įmonės specialistai. Rekomenduoju 100% "Superdėdžių" paslaugas!!!

Tomas Bureika 2021
rekomenduoja

Esu patenkintas suteikta paslauga. Žmogus kompetetingas, išmanantis savo darbą, turintis visą reikiamą profesionalią įrangą automobilio diagnostikai. Išrinktas automobilis praėjo techninę apžiūrą iš pirmo karto, padėjo tvarkyti visus dokumentus nuo A iki Z. Patarė kokias dalis būtina pasikeisti norint ateityje neturėti problemų, visoms dalims suteikė nuolaidą. Taip pat suteikė daug naudingų patarimų. Rekomenduoju.

Skaistė Lučkauskaitė 2021
rekomenduoja

Man labai padėjo ši paslauga, kadangi esu nenusimananti automobiliuose, nežinojau, ką išsirinkti. Labai džiaugiuosi atradusi šią paslaugą internete. Malonus bendravimas, greiti atsakymai, suteikta papildoma informacija. Tikrai atsipirko paslaugos kaina. Kai ateis laikas vėl keisti automobilį, būtinai kreipsiuosi į teisingas auto. Rekomenduoju visiems perkantiems automobilį!

Inga Inga 2020
rekomenduoja

Tikrai verta kreiptis dėl automobilio pirkimo, jautiesi daug saugiau ir lengviau. Nusipirkau tokį automobilį, kokio pati turbūt nebūčiau sugalvojus pirkt, bet esu 100% patenkinta pirkiniu ir labai džiaugiuosi, kad man ją parodė. Labai reikalinga tokia įmonė ir tokia paslauga, patinka👍

Keimerys Girinis 2020
rekomenduoja

Sveiki gyvi skaitantieji Užsakiau tokią paslaugą pirmą kartą, ir galiu apie šį vyruką ir jo draugą pasakyti tik pačius geriausius žodžius. Iš pirmo pokalbio prie pirmo apžiūrimo auto supratau kad tai tikri profesionalai. Viso pirkimo metu buvau lydimas, konsultuojamas, paskutiniu momentu atkalbėtas nuo ne visai tinkamo pirkinio, kol galų gale, po visos dienos abejonių ir kelionių isigijau optimalų variantą pagal savo turimą biudžetą. Taip pat, jau spaudžiant laikui buvo pasirūpinta tecnine apžiūra, draudimu ir registracija ir t.t. Jie verti kiekvieno euro, kurį sumokėjau už paslaugą.

Daiva Dklp 2020
rekomenduoja

Teisingas mano pasirinkimas, teisingu laiku, teisingoje vietoje!!! #SuperDedes Puikus Audriaus darbas... konsultacijos, patarimai, paprotinimai, operatyvus reikalų tvarkymas!!! Puiki paslauga!!! Ačiū labai labai. Rekomenduoju visiems, kas nori įsigyti tikrai TEISINGĄ automobilį!!!

Mindaugas Butkus 2020
rekomenduoja

Kokybiška, profesionali paslauga, lkuri sutaupo laiko, pinigų ir svarbiausia nervų. Rekomenduoju.

Greta Šmagarytė 2020
rekomenduoja

Esu labai dėkinga už pagalbą ir patarimus įsigyjant automobilį. Džiaugiuosi, kad kreipiausi ir taip greitai ir sklandžiai viskas pavyko. Į automobilių paveiksliukus žiūrėjau ir moteriškai rinkausi gal pusę metų, bet kai papuoliau į profesionalo rankas, po pirmo pokalbio už kelių dienų jau turėjau auto. Apžiūrinėjant automobilius jaučiausi saugiai, ramiai, gavau labai daug info apie skirtingus automobilius, jų pliusus ir trūkumus. Viskuo buvo pasirūpinta, registravimas, technikinė, draudimas, pakeisti tepalai, rekomendacijos ką dar pasidaryti. Laiminga grįžau namo ir toliau laiminga važinėju. Esu dėkinga Audriui nuo žemės iki dangaus už pagalbą, patarimus, rūpestį, saugumą 🙏

Aušrinė Armaitienė 2020
rekomenduoja

Labai dėkoju Audriui už profesionalias konsultacijas, išsamius paaiškinimus, operatyvų problemų išsprendimą ir nedažną sugebėjimą pažvelgti į reikalus iš kliento pozicijų. Ačiū už gero automobilio išrinkimą!Sėkmės Audriui ir Vytui! Rekomenduoju.

Sigita Tumasonytė 2020
rekomenduoja

Džiaugiuosi atradusi šią įmonę. Išsirinkti automobilį buvo tikras galvos skaumas, tačiau šią akimirką turiu automobilį, kuriuo esu labai patenkinta ir žinau, kad galiu saugiai juo važinėti. Padėjo išsirinkti automobilį, atliko jo diagnostiką, suderėjo nuolaidą, padėjo susitvarkyti visus dokumentus (technikinė, draudimas, įregistravimas), ir pakeisti būtinas detales, tad kai įsigijau autobobilį, tai tik sėst ir vairuot :) visas darbas vyko labai operatyviai, gavau visokeripą pagalbą. kitą kartą kreipsiuosi tik čia!

Gintas Trumpa 2020
rekomenduoja

Didžiūlė pagalba žmonėms, neturintiems patirties bei reikalingų žinių, reikalingų įsigyti ne naują automobilį ir neapsigauti. Paslauga buvo tikrai kokybiška nuo pirmųjų pasiūlymų iki pat automobilio pirkimo, ir jo paruošimo naudojimui. Visuomet jautėsi didelės pastangos išrinkti būtent tai ko aš noriu, negailėta nei energijos nei laiko atrasti patį geriausią variantą. Po pirkimo buvo atliktos visos reikalingos priežiūros ir techninės procedūros - nuo regitros iki tepalų/stabdžių kaladėlių/padangų keitimo. Iš mano pusės reikėjo tik pateikti poreikius, išsirinkti automobilį iš pasiūlymų, ir dalyvauti pildant dokumentus - viskuo kitu buvo pasirūpinta. Taip pat, kaina, kurią paslauga kainuoja, iš esmės susigrąžinau, nes automobilio kainą paslaugos pagalba pavyko stipriai nuleisti ir automobilio paruošimas kainavo pigiau, nei pačiam būtų pavykę rasti. Žinoma, perkant ne naują automobilį visuomet yra tam tikra rizika, bet paslauga leido sumažinti nesėkmingo pirkinio riziką iki minimumo. Dar sykį ačiū Teisingas Auto atstovams už puikią paslaugą.

Dalia Kurpavičienė 2018
rekomenduoja

Specialistas, kurio paslaugomis teko naudotis, tikrai puikiai išmano šią sritį. Ieškojome naudoto visureigio (Hyundai Santa Fe). Su vyru nuvykome apžiūrėti keleto automobilių patys, bet bijojome pirkti, kadangi automobiliuose suprantame mažai. Mums rekomendavo kreiptis į TeisingasAuto.lt. Iš pradžių specialistas peržiūrėjo skelbimus, apskambino pardavėjus, bei atsiuntė mums geriausius variantus. Nuvykome apžiūrėti 3 automobilių, iš kurių išsirinkome vieną, patį tvarkingiausią. Specialistas iš karto pastebėjo visų automobilių defektus, nusidėvėjimo žymes, o mes į tuos dalykus net nebūtume atkreipę dėmesio. Patikrino kėbulą, variklį, prisijungė automobilį prie kompiuterio, patikrino ar tikra rida, o galiausiai nusiderėjo kainą. Taip pat padėjo užregistruoti automobilį bei atlikti visus reikalingus aptarnavimus. Kadangi jau praėjo beveik pusė metų kaip važinėjame šiuo automobiliu, galiu drąsiai parašyti puikų atsiliepimą, bei rekomenduoti šią paslaugą kitiems. Per šį laiką su automobiliu nekilo jokių problemų, žiemą visuomet kūrėsi lengvai, neatsirado jokių garsų. Noriu dar kartą padėkoti specialistui Audriui už puikiai atliktą darbą.

Miroslav Gruzdis 2017
rekomenduoja

Ivertinti parinkto auto kokybe galima tik praejus kazkuriam laiko tarpui. Taigi praejo beveik metai nuo auto isigyjimo. Per ta laika pravaziavau jau apie 12000km. Varyklis sausas, tepalo per 10000 dapyliau gal apie 300g kas yra labai gerai. Per ta laika pasikeiciau akumuliatoriu, pagrindini dirza kartu su vandens pompa (planinis keitimas), priekini zibinta (de standartines avensiu lygos). Susitvarkiau su problemele del kurios rasojo galiniai zibintai ir kaupdavosi vanduo bagazines nisuose (tiesiog reikejo pakeisti tarpines tarp zibinto ir strukturos, kadangi jau jos buvo atitarnavusios savo). Auto buvo surastas ir labai greitai (gal per savaite ar 2) kaip ir zadeta buvo viskas ivykdyta. Ir parinktas toks, kaip ir sako kad nekeltu rupesciu.

Laura Gaidamavičiūtė Laura 2017
rekomenduoja

Profesionali pagalba, greitas reagavimas, malonus bendravimas, konkretūs patarimai. Viskas padaryta ir paaiškinta nuo A iki Z. Apžiūrėta ir įvertinta ne tik mašinos techninė būklė, bet ir padaryta registracija, draudimas, praeita technikinė apžiūra. Visi reikalai sutvarkyti per vieną dieną (kas būtų absoliučiai neįmanoma perkant automobilį vienai). Didelis ačiū už kantrybę ir pagalbą, be kurios nebūčiau išsivertus :) Rekomenduoju!!!

Virginija Kirveliene 2016
rekomenduoja

Žmonėms, kurie retai keičia automobilius, o naujo įpirkti neišgali, automobilio pirkimas visada yra tam tikras iššūkis. Net ir žmogui draugaujančiam su technika, bet esančiam toliau nuo automobilių verslo, sėkmingai išsirinkti naudotą automobilį yra sudėtinga. Tai tam tikra loterija. Pasiseks ar nepasiseks. Apsigausi (apgaus) ar neapsigausi (neapgaus). Net ir būdamas specialistu absoliučiai visko numatyti negali, bet patyręs auto konsultantas automobilį mato visai kitomis akimis. Prisimenu, kai Kauno turguje pirmą kartą pirkau automobilį, dėl drąsos pasikviečiau draugą. Pats buvau 14 metų vairavęs (ir pats remontavęs) tėvų automobilį, draugas - nagingas visų sričių meistras. Atrodo, žiūrėjom akis išpūtę, bet nusipirkus prasidėjo "atradimai", o po metų remontai. Dėl variklio ir važiuoklės pasisekė (be didesnių problemų pravažinėjau 11 metų). Bet su kėbulu... Teko praeiti nesibaigiantį lopymo ir dažymo kursą. O kur dar galimos juridinės ir finansinės problemos dėl nesąžiningų pardavėjų. Perkant automobilį su TeisingasAuto.lt konsultanto pagalba, pasijunti visai kitaip. Kaip pasakė mano sūnus, stebėjęs naudotų automobilių apžiūrėjimo procesą,: "Matosi, kur profesionalas dirba". Be to, visapusiška pagalba tvarkant pirkimo ir registravimo dokumentus. Retai su tuo susiduriančiam žmogui tai irgi sukelia tam tikrų keblumų ir papildomos gaišaties. Su naujai pirktu automobiliu važinėju jau trys savaitės. Kai kokių "atradimų" yra, bet jie ne tokie, kurie būtų lėmę apsisprendimą nepirkti šio automobilio. Perkant naudotą automobilį visada reikia tikėtis, kad kažkas yra daugiau susidėvėję ir anksčiau ar vėliau teks tvarkyti (kai kurioms detalėms netgi pagal pravažiuotą kilometražą resursas baigiasi ir, prieš parduodamas, niekas jų niekada nekeičia). Taigi TeisingasAuto.lt komanda esu labai patenkintas. Ir, jeigu po kelerių metų vėl pirksiu automobilį, būtinai į juos kreipsiuosi. Albinas iš Kauno P,s. Rašau iš žmonos facebuko nes savo vardu facebuko paskyros neturiu.

Birutė Perveneckienė 2016
rekomenduoja

Tikrai rekomenduoju pirkti auto čia. Neapgaus ir neapmeluos - pati tuo išsitikinau

Rasa Murauskaitė 2017
rekomenduoja

Profesionaliai pagelbėjo renkantis automobilį, smagu bendrauti su žmonėmis, kurie išmano savo darbą ;)

Deimante Ju 2017
rekomenduoja

Pirmiausia, ačiū už Jūsų pagalbą, kantrybę ir tokį malonų, nesuvaržytą bendravimą visos paslaugos metu. Paslauga likau tikrai labai patenkinta. Be TeisingasAuto paslaugų viskas būtų buvę daug sunkiau, tikriausiai vis dar neturėčiau automobilio, o jeigu ir turėčiau, nežinia ar nebučiau apgauta (automobilio apžiūros metu supratau, kad paprastam žmogui, pačiam nustatyti automobilis geras ar ne, tuo labiau moteriai – šansų nėra). Pagalba, kuri buvo naudinga, neapsiribojo automobilių paieška ir jų patikra, labai naudinga paslaugos dalis registruojant automobilį, nes pirmą kartą tai darančiam, tam prireiktų visos dienos, o su žinančiu žmogumi, viskas vyko labai greitai. Taip pat gavau didelę akciją būtino keitimo dalims prieš pradedant eksploatuoti automobilį. Dar norėčiau pridurti, kad iškart nesikreipiau dėl šių paslaugų, galbūt pritrūko pasitikėjimo, o gal norėjosi daugiau atsiliepimų, todėl dabar, kada esu išbandžiusi paslaugą, rašau komentarą, kuris padės Jums apsispresti.

Ernestas Viršilas 2017
rekomenduoja

Paslaugos atitinka aprašytas. Skelbimus rinko ir pats pagalbininkas ir mes. Išsirinktos mašinos kaina buvo numušta 300 eurų, kadangi pardavėjas melavo apie automobilį, kaip neturėjusį auto įvykio. Pagalbininkas pasakė kur daužta, kiek daužta, kiek tai kenks važinėjantis. Prieš perkant išbandė automobilį, pats pavažiavo su juo, apžiūrėjo mašiną iš visų pusių. Po pirkimo pilnai padėjo sutvarkyti dokumentus, praeiti techninę apžiūrą, priregistruoti automobilį, apdrausti privalomuoju draudimu. Draudžiantis patarė, ant kurio asmens geriau drausti (ant manęs ar žmonos), kokiu draudimu drausti. Kai sakau patarė, turiu omenyje buvo pasakyta tiksli kaina draudžiantis vienu draudimu, kitu (kasko), kiek tiksliai kainuotų papildomos paslaugos. Taip pat įsigijus mašiną nuvykom į autoservisą, kuriame pakeitė tepalus, oro ir dar kažkokius filtrus. Padėjo išsirinkti ir nusipirkti tinkamus mašinai tepalus. Teko praleisti nuo 11 val ryto iki 17.30 kol viskas buvo sutvarkyta, tačiau ne dėl jo, o dėl regitros nesugebėjimo dirbti. Sumokėjome 150 eurų, kaip ir parašyta svetainėje. Kiek žinau, padeda užsipilti degalų ar parvairuoti automobilį į reikiamą miestą, jeigu yra toks poreikis. Nuo mašinos įsigijimo praėjo 3 mėnesiai, pravažiavome gana daug, atsirado 1 defektas - kartais atsirado kartais ne vienos iš galinių durų. Į servisą vykome tik kondicionieriaus pildymui. Rekomenduočiau, konkretus žmogus, logiškas, išmano, ką daro, ir manau nemeluoja, arba meluoja mažai.

Vilma Kulakauskiene 2017
rekomenduoja

Gavau profesionalią pagalbą renkantis, perkant, registruojant automobilį. Rekomenduoju

Ignas Klimavicius 2017
rekomenduoja

Vakar nupirkom automobili, visas pirkimas praejo sklandziai, zmogus daug nusimano masinose. Pats nebuciau pastebejes daugelio defektu, del kuriu teko atsisakyti keleto anksciau issirinktu masinu. Ziuresim kaip automobilis vaziuos toliau, bet paslauga esu tikrai patenkintas ir manau bus viskas gerai.

Ieva Bruzgelevičiūtė 2017
rekomenduoja

Teisingas automobilis jau kurį laiką - mano rankose. Greita, paprasta ir patogu. Ačiū, Audriui, už pasirinkimą, palaikymą ir patarimus! ;)