Dažni klausimai

Sėkminga automobilio paieška
prasideda nuo teisingų klausimų.

D.U.K.
Kodėl automobilio patikrą turėčiau patikėti Superdėdėms, o ne autoservisui?

Patikra autoservise neretai kainuoja brangiau, o dėmesys juose paprastai skiriamas tik važiuoklei, nors šios srities problemos yra išsprendžiamos nesunkiai. Tuo tarpu superdėdžių patikra apima pilną autodiagnostiką, į kurią įeina ne tik važiuoklė, bet ir mechaninis automobilio darbas, interjero ir kėbulo patikros. Pasitelkę Superdėdes, būsite tikri, jog automobilį tikrins itin patyrę ir motyvuoti automechanikos profesionalai, o ne abejotinos kompetencijos darbuotojai, žiūrintys į užduotį pro pirštus.

Ar galiu kreiptis, jei dar nežinau, kokio modelio noriu?

Žinoma. Netgi tais atvejais, kuomet klientas teigia žinąs, kokio konkrečiai nori automobilio, po gilesnio pokalbio kartais paaiškėja, jog realūs žmogaus poreikiai bei biudžetas diktuoja visai kitą pasirinkimą. Jūsų atveju pokalbį pradėsime siekdami kuo geriau išsiaiškinti Jūsų situaciją ir prioritetus. Šiuo būdu mūsų ekspertai padės išsigryninti ir Jūsų poreikius bei biudžetą tobulai atliepiančius variantus.

Ar galiu būti tikras, jog atstovausite mano, o ne automobilio pardavėjo interesams?

Jau vien šis kai kurių klientų užduodamas klausimas liudija, kokio didelio masto nepasitikėjimas yra įsitvirtinęs Lietuvos antrinėje automobilių rinkoje. Superdėdžių tikslas – kurti naują etikos standartą bei pasitikėjimo kultūrą vengiant bet kokių užkulisinių susitarimų, kurie galėtų prieštarauti Jūsų interesams.

Ieškau nebrangaus automobilio. Kodėl man turėtų apsimokėti papildomai susimokėti ir Jums?

Žemiausios kainos lygmenyje skirtumai tarp automobilių yra patys didžiausi: už tą pačią kainą galima įsigyti tiek metalo laužo krūvą, tiek dar ilgai tarnausiantį ir didelių remonto išlaidų nereikalausiantį automobilį. Superdėdės padės atrasti antrąjį variantą. Be to, dažnu atveju mūsų patirtis leidžia susiderėti žemesnę kainą, kas Jums leis papildomai sutaupyti.

Kol dėdės kalba, Superdėdės padaro! Išsirinkite automobilį be rizikos.