Dažni klausimai

Sėkminga automobilio paieška
prasideda nuo teisingų klausimų.

D.U.K.
Ar galiu kreiptis, jei dar nežinau, kokio modelio noriu?

Žinoma. Netgi tais atvejais, kuomet klientas teigia žinąs, kokio konkrečiai nori automobilio, po gilesnio pokalbio kartais paaiškėja, jog realūs žmogaus poreikiai bei biudžetas diktuoja visai kitą pasirinkimą. Jūsų atveju pokalbį pradėsime siekdami kuo geriau išsiaiškinti Jūsų situaciją ir prioritetus. Šiuo būdu mūsų ekspertai padės išsigryninti ir Jūsų poreikius bei biudžetą tobulai atliepiančius variantus

Kodėl patikusio automobilio apžiūrą turėčiau patikėti Superdėdėms, o ne autoservisui?

Bet kokia patikra yra teisingas žingsnis gero pasirinkimo link. Tačiau, viena vertus, profesionaliuose autoservisuose vieno automobilio patikra kainuoja brangiau, kita vertus, juose didžiausias dėmesys paprastai skiriamas važiuoklei (kas pakeista/kas nepakeista), nors šios srities problemos yra išsprendžiamos santykinai nesunkiai. Superdėdžių patikros metodas apima kompleksinę automobilio diagnostiką, įskaitant ne tik važiuoklę, bet ir automobilio vairą (siūtas/nesiūtas), sėdynę (tvarkyta/netvarkyta), bėgių rankeną, dažų storį, dažų neatitikimus, ridą ir kt. Pasitelkę Superdėdes, būsite tikri, jog automobilį tikrins itin patyrę ir motyvuoti automechanikos profesionalai, o ne abejotinos kompetencijos darbuotojai, žiūrintys į užduotį pro pirštus.

Ar galite padėti išsirinkti naują automobilį?

Taip. Didesnę Superdėdžių darbo dalį sudaro „grynuolių” medžioklė antrinėje rinkoje, nes būtent čia, neturint profesionalių kompetencijų, grėsmės suklysti, būti apgautam bei permokėti yra pačios didžiausios. Tačiau vis dažniau klientus konsultuojame ir naujų automobilių įsigijimo klausimais. Tokį poreikį padiktavo rinkos realybė, kuomet dėl komiso dirbantys automobilių salonų vadybininkai klientams „įperša” brangius naujus modelius, kurie visiškai neatitinka juos vairuosiančių asmenų poreikių. Todėl vis daugiau naujo automobilio ieškančių pirkėjų atranda Superdėdes kaip kompetentingą ir nešališką patarėją apsibrėžiant norimo automobilio kriterijus ir atsirenkant patį tinkamiausią modelį.

Ar galiu būti tikras, jog atstovausite tik mano, bet ne automobilio pardavėjo interesams?

Jau vien šis kai kurių klientų užduodamas klausimas liudija, kokio didelio masto nepasitikėjimas yra įsitvirtinęs Lietuvos antrinėje automobilių rinkoje. Superdėdžių tikslas – kurti naują etikos standartą bei pasitikėjimo kultūrą vengiant bet užkulisinių susitarimų, kurie galėtų prieštarauti Jūsų – Superdėdės.lt kliento – interesams.

Patinkantį automobilį apžiūrėjau ir susitariau dėl kainos, tačiau prieš pirkdamas norėčiau išgirsti „antrą nuomonę".

Tai galite padaryti visiškai nemokamai. El. paštu info@superdėdės.lt atsiųskite aktualią informaciją apie automobilį, nuotraukas bei kainą. Ir per 24 valandas sulauksite Superdėdžių įvertinimo, ar pasiekėte palankų susitarimą ir kokių veiksmų derėtų imtis prieš priimant galutinį sprendimą.

Ieškau labai pigaus automobilio. Kodėl man turėtų apsimokėti papildomai susimokėti ir Jums?

Žemiausios kainos lygmenyje kokybiniai skirtumai tarp automobilių yra patys didžiausi: už tą pačią kainą galima įsigyti tiek metalo laužo krūvą, tiek dar ilgai tarnausiantį ir didelių remonto išlaidų nereikalausiantį automobilį. Superdėdės padės atrasti antrąjį variantą. Be to, dažnu atveju mūsų patirtis leidžia susiderėti žemesnę kainą, kas Jums leis papildomai sutaupyti

Kol dėdės kalba, Superdėdės padaro! Išsirinkite automobilį be rizikos.