Apie mus

…Naktimis jie miega, o dienomis tampa super herojais, padedančiais išsirinkti, patikrinti ir nusipirkti norimą automobilį…

Superdėdės.lt - automobilių patikrų ekspertai.

Kas yra Superdėdės?

Superdėdės.lt – tai pirmoji Lietuvoje specializuota automobilių patikrų ekspertų komanda, pasiryžusi transformuoti šalies automobilių rinką. Sektoriuje, kuriame iki šiol galiojo džiunglių įstatymai, žmonės automobilį pirkdavo kaip loterijos bilietą su lūkesčiu, kad jis bus sėkmingas. Superdėdės atsirado tam, kad daugiau nereikėtų rizikuoti ir kad vieną iš svarbesnių gyvenimo sprendimų Jūs priimtumėte be abejonės ir baimės suklysti.

+200

Sėkmingų istorijų

+1500

Patikrintų automobilių

370€

Vidutiniškai nuderėta

+15

Metų patirties

Mūsų Superdėdės!

Superdėdės.lt komandą sudaro kvalifikuoti ir milžinišką patirtį ne tik automechanikos, bet ir autoprekybos srityje sukaupę profesionalai, puikiai jaučiantys šio sektoriaus subtilybes. Mes atstovaujame žmonėms, kurie, ieškodami transporto priemonės, nepasitenkina savamokslių draugų ar giminaičių patarimais ir automobilių džiunglėse ieško vedlio, kuriuo galima 100% pasitikėti. Už nedidelį fiksuotą mokestį visą savo laiką ir ekspertizę dedikuojame Jūsų automobilio paieškai, patikrai, pasirinkimui bei sklandžiam įsigijimui. Taip užtikriname, kad pirkdami transporto priemonę išvengtumėte klaidų ir dargi sutaupytumėte.

Super metodas

Priešingai nei dėdės, leidžiantys dienas Jūsų kaimyniniame garaže, Superdėdės.lt užtikrina tikrą ekspertizę, moderniausią automobilio diagnostikos įrangą bei sistemingą darbo metodiką. Mes patys ieškome ir/arba padedame atsirinkti, kurie skelbimuose (bei turguose) siūlomi automobiliai yra verti apžiūros. O į apžiūras važiuojame su visa diagnostine amunicija. Tai reiškia, kad nusižiūrėtą transporto priemonę iš išorės ir vidaus įvertins ne tik daugiametę patirtį turinčio profesionalo akis, matanti tai, ko paprasta akis nemato, bet ir pažangiausia technika, neleidžianti apsigauti.

Kol dėdės kalba, Superdėdės padaro! Išsirinkite automobilį be rizikos.